novinky
nový design
nová anketa v menu

Dancing in blood - 3.kapitola

18. května 2011 v 6:22 | Jezzy |  Příběh
DANCING IN BLOOD
kapitola třetí - Nový život

Kert s ušima nastraženýma, svaly napjatými, kráčil po lesní stesce. Cítil se strašně. Věděl, že ho pozorují jiní vlci. Konečně vyšel z lesa a octl se na nevelké mýtině.
Uprostřed byla malá jeskyňka, kterou napůl kryla vrba se svěšenými větvemi. Podél jeskyně protékal mírný potůček, který u lesa mizel ve křoví.
Kert pomalu šel k doupěti. Před doupětem se zastavil a zavolal: ,,Zaro!" Z jeskyně vyšel šedý vlk. Klidným pohledem přelétl přes Kerta. ,,Co tě přivádí až sem, bratře?" zeptal se. Kert vyprávěl svůj příběh. Jak putoval a hledal Aneu a jak jí nakonec i s jejím synem zabil. Zarovi přišel bratr neskutečně krutý. Naštvaně na Kerta pohlédl. ,,Ale Anea naši sestru nezabila schválně. byla to obrovská nehoda!" Kert zavrčel. Nesnášel ty řeči a navíc si to nechtěl přiznat - nechtěl se cítit provinile. ,,Zaro, můžu zůstat u tebe ve smečce? Budu vám pomáhat lovit a nebudu přítěž.." Zaro se zamyslel. Bratra, který byl vždy krutý a zlý ve smečce nechtěl. Ale stále to byl jeho bratr. ,,Můžu ti dát jednu šanci.." připustil nakonec Zaro. Kert se pousmál na svého bratra. ,,Díky..."
Dny plynuly a Kert splynul se smečkou. Nevyhedával společnost ostatních vlků, proč taky, když celý život žil samotářsky? Lovil dobře, z každé kořisti si vzal svůj podíl a jako temný stín zmizel v lese. Ostatní ze smečky k němu chovali jistý respekt, nikdo se s ním nepokusil spřátelit.
Léto pomalu končilo a nasal podzim. Kert se každým dnem cítil víc nesvůj. Někde v sobě cítil, že musí odejít. Ale trápila ho ještě jedna věc. Urko se stále nevracel. Kert každý večer sedal na útesu, pod kterým se nerozkládalo moře, ale louka. Pozoroval západ slunce a přemýšlel o životě. Slunce vždy zapadlo za hory a ve tmě, která nastala, šel z tmavého vlka vidět jen stín a pár sytě zelených očí.
 


Komentáře

1 Petha Petha | 18. května 2011 v 14:59 | Reagovat

konečně =oD krásně to píšeš =o)

2 Car(lev15)☺to jsem já!!!!!♥ Car(lev15)☺to jsem já!!!!!♥ | Web | 19. května 2011 v 18:36 | Reagovat

kapitola za kapitolou je zajímavější!

3 ShaylaDuh ShaylaDuh | E-mail | 12. září 2018 v 0:19 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://www.fitegames.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=622145

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama