novinky
nový design
nová anketa v menu

Duben 2011

Nový příběh

30. dubna 2011 v 9:17 | Jezzy |  Příběh
Jednou jsem začala příběh Eiryn a Tara, který mě hned po dvou kapitolách přestal bavit. A proto se připravte na nový příběh, který ponese název "Dancing in blood" neboli Tanec v krvi. O čem příběh bude a další podrobnosti se dozvíte v článku "úvod".

NEWS!

30. dubna 2011 v 9:09 | Jezzy |  Novinky
Ahoj! Přináším hromadu novinek!

V první řadě bych sem chtěla napsat, že jsem moc šťastná z Williema a Kate - jak víte, miluju Velkou Británii a tohle je opravdová udlost!

Dále novinky okolo blogu - určitě jste si všimly novýho designu. Jsem celkem spokojená.

A v neposlední řadě Vás chci upozornit, že se chystám udělat na blogu pár změn.. Ale nebojte, potrvá ještě dlouho, než se k tomu dokopu! xD

Omluva

26. dubna 2011 v 6:09 | Jezzy |  Novinky
Ahoj! Omlouvám se, že tady polední dobou moc nejsem. Ale nemám chuˇna blogaření a nebudu sem chodit jenom proto, že "musim". Zkrátka až zase budu mít náladu, tak přidám nějaký pořádný články. Jo, a i ksyž nekomentuju, tak si Vaše články většinou čtu. ;)

Koníci

16. dubna 2011 v 14:12 | Jezzy |  Moje tvorba

Tyhle koníky kreslim na jednu stránku. Ten s nápisem "Sheena" je vlastně můj avatar (proto je tak malej), Sheena je totiž moje přezdívka na tý stránce.

Vegánka?

14. dubna 2011 v 6:38 | Jezzy |  Novinky
Potřebuju se vypsat.. A taky bych ráda slyšela Váš názor..

Ano, rozhodla jsem se, že budu vegánka. Ale všichni se mě snažej odradit - máma, táta, lidi ze třídy. Ale je to těžký, bejt vegán - skoro nic nesmíte! xD Jenomže teď by mě měli podpořit, ne odrazovat. A proto asi nebudu vegán.. Jednala jsem dost urychleně, to jo. Jenomže já chci bejt vegán! Ale je tak těžký to vydržet! Zase - dělám to pro zvířata. Vim že jeden člověk to neovlivní, ale až nás bude víc.. Nebo nebude? Je pravda že jsem jedinej člověk kterýho znám co tak bezmezně miluje zvířata.. A pak je tady další problém - ROSTLINY CÍTÍ BOLEST! Tudíš pokud chci pomoct zvířatům, ublížim rostlinám! Vim že to zní šíleně, ale já nechci působit bolest! :( Do prdedele se životem! Aneb můj oblíbený citát (jeden z oblíbených):
Neberte život příliš vážně. Stejně z něj nevyváznete živí!
A tak nevím.. Vegáni mají težký život, ale zvířata chovaná na maso nebo třeba vejce ho maj mnohem těžší! Já važně nevim.. Možná jenom nezvládám všechno to zlo, ke kterýmu jsou ostatní lidé lhostejní? Já vážně NEVÍM..

BUĎME VEGÁNI!

12. dubna 2011 v 20:23 | Jezzy
Když někdo slyší pojem "vegetariánství", dává ruce pryč. Avšak.. Proč? Vegetariánský je velice prospěšné jak pro určito osobu, tak pro celou planetu. A pokud nevěříte..

Zvířata, stejně tak jako lidé cítí smutek, bolest nebo radost.. Člověk který jí zvířata by si měl uvědomit, že nejí "maso" ale mrtvého tvora. Nemůžete být proti týrání zvířat a jíst maso! To je jako kdyby ste říkály že milujete koně a podpalovali jste stáje! Zkrátka - je to blbost.
Často se říká, že bez masa člověk nemůže být zdravý. To je ale ohromná lež. Sója obsahuje 50% vitamínů jako maso, a to je sakra dost! Nacív vegáni mají mnohem nižší cholesterol a pravděpodobnnost na rakovinu nebo infarkt je taky značně menší.
Vegetariáni nemají jen lepší fyzické zdravý, ale taky psychické. I když podvědomě, máme dobré svědomí z odmítání účasti na promyšleném a průmyslově organisovaném vraždění tvorů nám velmi podobných.

! ZAMYSLETE SE, NEZAVÍREJTE OČI !

Nevim, nemohla bych.. Dokážete si představit čím si tvor prošel, než se octl u Vás na talíři? Asi těžko.. Zvířata jsou chovaná ve velice malých výbězích, kde se mačkají na ostatní. Vody je nedostatek, krmení jen občasné a velice nekvalitní. Poté jsou zvířata "zralá". Nacpou se do převozního přepravníku, který je veze vstříc smrti, která je mnohdy vysvobození z příšerného života. Převozem to ale zdaleka nekončí. Některá zvířata jsou omráčena elektrickým proudem. Opakuji, omráčena. Tudíš zvíře stále žije, když je pověšeno za nohy a kucháno. Představte si třeba prase, zmítající se, za zadní hohy vysící. Řezník ho sekne do břicha. Prase stále žije a cítí příšernou bolest. Zemře až po několika minutách příšerného utrpení, kdy se jedna minuta zdá jako rok. Poté je mrtvola vykuchána a všelijak a bez úcty zpracována. Nakonec máte vepřové řízky. A vůbec nejhorší je, když se maso zkazí a vyhodí.. To potom to zvíře trpělo úplně zbytečně..

ZDE najdete článek o převozu zvířat na jatka..
http://www.zvirevtisni.cz/files/galerie/ga10.jpg

Svoboda..

6. dubna 2011 v 17:04 | Jezzy
Někdo si myslí, že to nejcenější co máme je svoboda. Ale tak to není.. Protože v dnešním světě svobodu nemáme. Neexistuje - náš život řídí výš postavení lidé. Nemůžeme chodim kam chceme, dělat co chceme a co nás baví. Nemůžeme se jen tak sebrat, odplout a začít žít jinde. Musíme získat výzum, občanství.. Přitom dřív nic takového nebylo. Dřív byla svoboda. V době obsazování ameriky si každý dělal co chtěl. Sice to byl těžký život, ale měly svobodu.. A proto ode dneška dělám co chci a nepodřizuju se ostatním..

To, co jsem napsala bych nikdy nikomu neřekla ani nikm nenapsala. Ale protože vím, jací skvělí lidé mi chodí na blog, klidně to sem dám. :)

Vtipné obrázky

6. dubna 2011 v 6:28 | Jezzy |  Co vůbec nepatří na blog
Pár obrázků, u kterých jsem se zasmála! :D