novinky
nový design
nová anketa v menu

Lovkyně Líza

6. března 2011 v 21:06 | Jezzy |  Naše zvířátka
Naše kočka Líza není žádná domácí rozmazlená číča. Líza je divoká šelma. :) Skoro každý den něco uloví (kromě zimního období). A tady vám napíšu o jejích nejvýznamějších úlovcích.

potkan
Jednou jsem Lízu viděla, jak se s něčím táhle. Bylo to veliký a jelikož je Líza kočka menšího vzrůstu, často se zastavovala, aby si odpočinula. Konečně dotáhla svůj obří úlovek na naší terasu, nebo tomu mám říakt balkón? Tak či tak to byl veliký potkan a Líza si hned běžela dát granule a šla spát. Na úlovku šlo vidět, že to Líza neměla lehké, protože se netrefila drápy do hlavy, ale do zad, čímž ho nezavila. Naštěstí ho potom dorazila a dotáhla domů bez toho, aby jí potkan ublížil. Fotky nemám.

lasička
Jednoho krásného dne jsem se podívala z okna na zahradu. Viděla jsem, jak Líza sedí řed nějakou velikou hnědou věcí. Šla jsem tedy dolů, ke dveřím do zahrady. Pomalu jsem dveře otevřela. Měla jsem u sebe foťák. Lízu jsem ale s úlovnek vyfotit nestihla, hned šla domů. Šla jsem se podívat na její kořist a nevěřila jsem vlastním očím. Bylo to mládě lasičky! V tomhle ročním období (brzy na jaře) to bylo šíleně nečekaný. Lasičku jsem vyfotila a musela jsem jí dát pryč ze zahrady, kvůli psům. Nedokázala jsem jí ale hodit do popelnice. To zkrátka nejde... Hodila jsem jí tedy přes plot k sousedům! xD
A to k Líziným bestovním úlovkům všechno! xD Přidávám ještě dost nechutný fotky na kterých Líza žere myš. Upozorňuji, že je to fakt hnus!
PS.: Líziných kořistí je mi samozřejmě líto. Ale je to mnohem přirozenější, než kdyby ty zvířata zemřely jinak. Kočky jsou prostě šelmy a to nemůžou odnaučit. :)
 


Anketa

Jsem

Holka 55.6% (5)
Kluk 11.1% (1)
Babochlap 22.2% (2)
Chlapobaba 11.1% (1)

Komentáře

1 Car(lev15) Car(lev15) | Web | 7. března 2011 v 18:39 | Reagovat

šikulka! tA VAŠE LÍZINKA! To by boninek nesvedl, on jen ty gumové XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama